Swatch Kol Saati

8.730,00 TL
6.360,00 TL
6.360,00 TL
6.360,00 TL
10.730,00 TL
2.540,00 TL
2.540,00 TL
2.720,00 TL
5.270,00 TL
1.990,00 TL

Swatch Kol Saati

Kol saati denilince akla ilk gelen markaların başında yer alan Swatch, günümüzde hem yurtiçinde hem de yurt dışında binlerce kişinin en sık tercih ettiği isimlerden oluyor. Her yaştan kadın ver erkek için hem modern hem marjinal hem de şık ürünler sunan Swatch, yeni sezonda da geniş ürün yelpazesine yüzlerce farklı model çeşidi ekliyor. Dünyaca ünlü İsviçreli saat üreticisi olan Swatch saat markasının hareketli ve renkli tasarımları, her zevke hitap etmeyi başarıyor.

1979 yılında dünyanın en ince saat modelini tasarlayan marka, ayrıca bu dönemde diğer kol saatlerine göre daha az parça ile üretilen Delirium modelini piyasaya sunarak dönemin gözde Japon saat üreticilerini de geride bırakıyor. Yaratıcı çözümleri sayesinde maliyetleri düşürmeyi başaran marka, farklı bütçelerde de beklentileri karşılıyor. Sahip olduğu pek çok markanın üreticiliğini de üstelenen Swatch, kaliteden ve dayanıklılıktan ödün vermeyerek her geçen gün daha fazla kişiye sesleniyor.

Swatch Saat Koleksiyonları

Nitelikli ve tarz sahibi kullanıcı kitlesine her yeni sezonda farklı tasarım koleksiyonları sunan marka, başarılı bir tasarımcı ya da ressamla çalışarak yeni ürünleri beğenilere sunuyor. Erkek saat modelleri arasında yer alan ve insternet özelliğine sahip Swatch Beat, dünyanın en ince kronografisine sahip SKIN Chrona ve pek çok kayak tesisinde kayak bileti olarak kullanılabilen Snowpass, erkeklerin en çok beğendiği tasarımlardan oluyor. Dönemin modası takip edilerek üretilen zarif ve şık bayan saat modelleri de ilgileri eşit oranda üzerine topluyor. Farklılığı seven ve her fırsatta yaratılığını konuşturan Swatch markasının hem spor hem de klasik kadın-erkek saat modellerini inceleyebilir ve beğeninizi kazanan tasarımları garanti kapsamında güvenle satın alabilirsiniz. Ürünlerinizi uzun yıllar sorunsuz kullanacağınıza emin olabilirsiniz.