Saat piyasasının en eski isimlerinden biri olan Tissot, 1853 yılında faaliyete geçiyor ve kalitesinden ödün vermeyerek günümüze kadar gelmeyi başarıyor. Her yeni sezonda yenilikçi ve yaratıcı bakış açısı ile tasarımlarını hayata geçiren marka, kadın erkek fark etmeksizin her yaş grubuna özel olarak tasarımlar ile kullanıcılara hitap ediyor.

Özel tasarımlı saatleri ile hem yurtiçinde hem de yurt dışında oldukça geniş bir ürün yelpazesi kapsamında ürünler sunan marka, beğenileri kazanmayı başarıyor. Yaklaşık iki yüz yıldır kalite, yenilik, dayanıklılık ve özgünlük stratejileri eşliğinde kendinden emin adımlar atan Tissot, ürünlerini garanti kapsamında kullanıcılara ulaştırıyor.

Gelenekten Ayrılmayan Tissot!

Ürünlerinde yenilikleri ve özgünlüğü kullanarak isminden söz ettiren Tissot, aynı zamanda geleneklerinden de ayrılmayarak gelenekçi çizgilerin esintilerini de tasarımlarına ince ince işliyor. Dünyanın en büyük saat üreticisi ve distribütörü olarak adını duyuran Tissot, ilk faaliyete geçen farikasını İsviçre’de kuruyor. Bu fabrika, 1853 yılından bu yana faaliyet göstermeye devam ediyor. Hem klasik hem spor hem de klasik-spor tarzında ürünler sunan marka, farklı materyalleri ve üstün mühendislik teknolojisini bir arada kullanarak kaliteden ödün vermiyor.

Hassasiyet, performans, sağlamlık ve güvenirlilik konusunda kendini kanıtlayan Tissot, 1929-1930 yıllarında FIBA ve AFL gibi spor kuruluşlarının resmi zaman ölçüsü olarak tercih ediliyor. Markanın tüm ürünlerinin sergilendiği geniş ürün yelpazesinde incelemeler yapabilir ve hem kendiniz hem de sevdikleriniz için kaliteli, şık ve dayanıklı ürünler satın alabilirsiniz. Su geçirmezlik ve darbeye dayanıklılık açısından ortak noktada buluşan ürünler, kullanıcıya uzun yıllar sorunsuz kullanım imkanı veriyor. Zamanı en rahat ve estetik şekilde takip etmenize yardımcı olan Tissot saat modellerinde titanyum, çelik, silikon ya da deri kordonlu ürünleri tercih edebilirsiniz.